Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Прості програми лінійної структури

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра КСА

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Завдання
Предмет:
Алгоритмічні мови та програмування

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет “Львівська політехніка” Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології кафедра “КСА” Звіт до лабораторної роботи № 1 з курсу алгоритмічні мови та програмування на тему : “Прості програми лінійної структури” Варіант № 22 ЗАВДАННЯ Домашня пiдготовка до роботи 1. Ознайомитися із структурою програми написаною мовою Cі. 2. Ознайомитися з типами даних мови Cі. 3. Ознайомитися з операціями та функціями мови Cі 4. Вивчити правила побудови ідентифікаторів, виразів та присвоєння значень змінним мови Cі. 5. Ознайомитися з умовними графічними позначеннями для побудови блок-схем алгоритмів. 6.Скласти програму мовою Cі для розрахунку значення виразу: Z=, при якому:x=2.541, y=0.193. Забезпечити ввід значень аргументів з клавіатури і вивід результату на дисплей. Робота в лабораторії Ввести в комп'ютер програму, написану мовою Cі згідно з отриманим завданням. Відлагодити програму. При необхідності скоригувати блок-схему алгоритму та програму у відповідності з виявленими логічними та синтаксичними помилками. Остаточні версії блок-схеми, програми та отримані результати занести у звіт з лабораторної роботи. Здати звіт з лабораторної роботи. Блок-схема алгоритму Список ідентифікаторів констант, змінних та функцій, використаних в програмі та блок-схемі алгоритму та їх пояснення x, y, z – змінні; main () – головна функція; printf () – функція виводу повідомлень на монітор; scanf() – функція введення значень змінних з клавіатури; exp(х) – піднесення числа е до степеня х (ех); pow(х,у) – піднесення числа х до степеня у (ху); sin(х)- обчислення синуса x; cos(x)- обчислення косинуса x; Текст програми #include <stdio.h> #include “stdafx.h” #include <MATH.H> #include “conio.h” Int _tmain(int argc, _TCHAR* argv[]) { double y, z, x; printf (" Vvedit chislo x"); scanf ("%lf",&x); printf (" Vvedit chislo y"); scanf ("%lf",&y); z=y*(pow(x*y),1/3))+y*sin(x*y)-exp(-x*y)*cos(x*y)+7.1/(x*y) printf (" Vuraz = %lf",z); getch(); return 0; } Результат роботи програми Значення виразу z: z= при змінних: x=2.531 I y=0.193 рівне 8591207213.401211 .
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини